Beyonce sërish shtatzënë?

By

Aty këtu gjejnë kohë për veten, e shumë më pak tani pasi po merren me OTR II.

Beyonce është afër përfundimit të turneut të saj me Jay Z, me 18 koncerte nëpër Evropë.

Këngëtarja dukej tejet e relaksuar përderisa kishte dalë për drekë në Kanë të Francës, e shoqëruar nga Jay Z dhe vajza e tyre Blue Ivy.

36 vjeçarja dukej fantastike në një fustan përplot lule, i cili ishte i gjerë dhe i kishte mbuluar barkun kështu duke shtuar dyshimet për një shtatzëni.

Ditëve të fundit veçse është folur se Beyonce është shtatzënë, megjithatë ende nuk ka asgjë të konfirmuar.

Çifti kanë tre fëmijë së bashku.

Si po ju duket juve, i është rritur barku?/Prive.al

Beaming: Beyonce looked to be at ease leaving lunch at the trendy LA Guerite restaurant in Cannes, France on Tuesday afternoon

Artikuj të ngjashëm