Ua prezantojmë me Big Papin, reperin kosovar që u lind në Zvicër (VIDEO)

By

Nofka e tij i shkon shumë me pamjen fizike. Ai është me të vërtetë një “Big Papi”.

Ky është reperi më i ri në skenën muzikore i cili njihet me këtë nofkë, e është një shqiptar që është lindur e rritur në Zvicër.

Mërgim Tolaj, jeton në Basel të Zvicrës ndërsa ka filluar të hyjë në tregun muzikor shqiptar, me projektet e tij të fundit siç është kënga “Asnjo”.

Ka bashkëpunime meNurteel dhe Granit Gashin, ndërsa deri më tash ka realizuar 12-të këngë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm