A je xheloze në burrin? Afërdita u përgjigjet fansave (FOTO)

By

Këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj, sapo e ka kurorëzuar dashurinë e saj disa vjeçare me hokeistin çek Jakub Kindl.

Dyshja kanë kohë që janë në një lidhje dashurie, kaluan pak muaj të fejuar e tani të martuar po jetojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Me opsionin e re që sapo ka lansuar Instagram, shumë të famshëm shqiptarë po iu përgjigjen pyetjeve të fansave të tyre, e ndër ta edhe Afërdita. E pyetur në është xheloze në burrin, ajo ka thënë se PO. (dhe të themi të drejtën, nuk ka faj!) /Prive.al

Artikuj të ngjashëm