Mozzik i blen vetes dhuratën super luksoze (FOTO)

By

Është hera e parë që ai blen një Rolex si dhuratë për veten e tij.

Reperi Mozzik, ka shpenzuar goxha shumë në një orë dore të një marke lider në botë.

Mozzik që po bëhet baba, ia ka bërë vetes këtë dhuratë dhe e ka publikuar në profilin e tij në Instagram, duke e prezantuar këtë orë të çmueshme nga dora e tij.

“E para”, shkruan ai, duke lënë të nënkuptohet se do të blejë edhe Rolex-a të tjerë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm