Momenti kur Dua Lipa bëri shqiponjën në koncertin në Prishtinë (VIDEO)

By

Pas mesnatës, ajo është ngjitur në skenën e festivalit “Sunny Hill” dhe i ka dhënë zjarr atmosferës.

Dua Lipa, që vjen të performojë në Kosovë për dy herë në dy vjet, ka performuar mbrëmë disa nga hitet e saja më të mëdha në Parkun e Gërmisë.

Përderisa vendi ishte i stërmbushur me publik, Dua Lipa ka argëtuar fansat e saj e në fund, e ka bërë me duar edhe simbolin kombëtar të shqiponjës.

Kjo sigurisht do i ketë bërë shumë krenarë të pranishmit, sepse ajo vazhdimisht po e citon prejardhjen e saj duke provuar që të japë imazh të mirë në botë për Kosovën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm