A ka vendosur Elvana vija të kuqe me festivalet? – Ja çfarë tha ajo! (VIDEO)

By

Vitin e kaluar, Elvana Gjata u prezantua ‘Me Tana’ për të hyrê në garë për Eurovision.

Por edhe pse kënga e saj u pëlqye jashtë mase, ajo nuk fitoi. Ishte Arilena Ara ajo e cila rrëmbeu vendin e parë dhe ta prezantone Shqipërinë në Eurosong. Gjithsesi kjo nuk ndodhi për shkak të pandemisë.

Rreth kësaj teme, Elvana foli ekskluzivisht në NIN-in e fundit.

A ka vendosur vija të kuqe dhe çfarë tha ajo për festivalet?

Gjithçka kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm