Motrat Mustafa vijnë me këngë ritmike kushtuar dashurisë

By

Këngëtaret e famshme të muzikës popullore Safete e Sahide Mustafa, po përgatisin një këngë të re.

Ato kanë paralajmëruar se po gjirojnë video klipin e një kënge, e cila do i kushtohet dashurisë, dhe do jetë ritmike.

Këtë e kanë bërë të ditur përmes faqes së tyre zyrtare në Instagram, ku kanë shkëputur një insert nga klipi.

“Të nderuar adhurues të këngës sonë, së shpejti klipi i ri. Një këngë ritmike e dashurisë. Ju përshëndesim ju urojmë një vikend të mirë”, kanë shkruar ato. /Prive.al

Te nderuar adhurues te kenges son,se shpejti klipi i ri. Nje keng ritmike e dashuris. Ju pershendesim ju urojm nje vikend te mir??

A post shared by Motrat Mustafa (@motratmustafa_official) on

Artikuj të ngjashëm