Labi për 2Ton: “Janë munduar ta bllokojnë në kryeqytet”

By

2Ton ka festuar dje ditëlindjen, e në mesin e shumë urimeve nuk mungoi as ai nga Labi.

Këngëtari në urimin për Artonin, zbuloi edhe detaje mbi të dhe karrierën e 2Tonit.

“Paç bekimin e Zotit dhe sukseset që donin me ti marr disa bastarda nëpër kryeqytet e disa vende, mos paçin mundësi kurrë”

Përmes këtij urimi konfirmohet se ka 2Ton është ballafaqur me bllokada, por kjo nuk ka pasur sukses pasiqë këngët e reperit janë përkthyer në hite./Prive.al

Artikuj të ngjashëm