Doni të dini si bëhet një klip? Shihni prapaskenat e videospotit të Bleona Qeretit (VIDEO)

By

Nëse jeni kureshtarë të shihni se si artistët xhirojnë klipet e tyre muzikore, atëherë duhet të shihni një video që këngëtarja Bleona Qereti ka publikuar në Instagram.

Ajo së fundmi ka punuar në realizimin e klipit të këngës “Monster”, i cili pritet të lansohet sot.

View this post on Instagram

Monster BTS Out now 🔥 full video on my YouTube channel – link in bio

A post shared by Bleona (@bleona) on

Në profilin e saj në Instagram, këngëtarja ka lansuar një video ku shpalosë prapaskenat e xhirimit të këtij videospoti.

Vlen të theksohet se Bleona shpesh e bën regjinë e klipeve të saj dhe sic e ka thënë gjatë intervistës me Ermal Mamaqin, ajo është detaiste dhe jashtëzakonisht kërkuese. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm