Motrat Mustafa sjellin këngë të re (VIDEO)

By

Motrat Mustafa kanë publikuar këngën e re.

“Çka ka Gurbetqari” quhet projekti i shoqëruar me videoklip.

Muzikën dhe tekstin e ka punuar Sami Aliu ndërkaq orkestrimin e bëri Drinor Zyberi.

Ndiqeni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm