Meriton Mjekiqi zbulon sa ka qenë rroga e parë që ka marrë

By

I ftuar së fundmi në edicionin e ri të Prive ishte Meriton Mjekiqi.

Ai u përgjigj në “50 pyetje” e Prive duke na zbuluar shumë të pathëna nga jeta personale dhe profesionale.

Pa nguruar ai na zbuloi edhe sa ka qenë rroga e parë që ai ka marrë.

Ndiqni të plotë intervistën e tij në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm