Skerdi emocionon me urimin për djalin e tij (FOTO)

By

Sot ka festë në shtëpinë e Skerdit.

Këngëtari ka treguar se djali i tij i madh, Roi feston ditëlindjen.

Ai ka postuar një fotografi në Instagram duke shkruar fjalët më të mira për të.

Roi mbushi 4 vjet dhe ne i urojmë më të mirat./Prive.al

Artikuj të ngjashëm