Gjiko i ofron 50 euro për…

By

Gjiko njihet për natyrën e tij të hareshme.

Kushdo që e ndjek reperin në rrjete sociale, në vazhdimësi qesh me veprimet e tij dhe barcoletat.

Por, sot ai duket të jetë goxha serioz dhe për të ndryshuar këtë gjendje, Gjiko është gati të paguajë.

Në një fotografi serioze ai shprehet: ‘50 euro kush mshtin me kesh me far barcolete tfort’.

Nxitoni. /Prive.al

View this post on Instagram

50 euro kush mshtin me kesh me far barcolete tfort🤔

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

Artikuj të ngjashëm