Nepsi i shtatzënisë: Ja çfarë ha në 10-të të mëngjesit Emina Çunmulaj!

By

Është në muajt e fundit të pritjes së ëmbël dhe ka neps për gjithçka që i del përpara. Fatmirësisht Emina Çunmulaj ka trashëguar gjene të mira dhe nuk po shëndoshet aq sa ha këto ditë që po pret t’i vijë në jetë bebja numër dy.

Modelja e njohur shqiptare që është një nënë e përkushtuar për vajzën e saj Ellan, nuk po i rezistonte dot tundimit për të ngrënë çfarëdo që ka në tavolinë derisa po I përgatiste së bijës ushqimin për në shkollë.

Ajo, thotë se që në 10-të të mëngjesit ka ngrënë mish qengji dhe ironizon me veten përmes disa videove që ka publikuar në Instagram.

Çunmulaj është shumë aktive në rrjete sociale, dhe hap pas hapi e ka prezantuar zhvillimin e saj të shtatzënisë duke treguar se çfarë po ha e çfarë aktivitetesh po bën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm