FYTYRAT PUBLIKE SURPRIZOJNË REBEKËN! (Video)

By

Historia e Rebeka Rexhepit ka prekur të gjithë por edhe për shumë të tjerë ka shërbyer si motiv.

Shumë fëmijë që janë përballur me sëmundje të rënda kanë filluar të besojnë në vete e t’ia dalin.

Rebeka Rexhepi para pak dite ka festuar ditëlindjen dhe programi televiziv ‘Surpriza je ti’ janë përkujdesur që ti dërgojnë mesazhe dashurie dhe inspiruese për të.

Pjesë e kësaj kartoline urimi ishin emra të njohur si e para e shtetit Atifete Jahjaga, Kryeministri Isa Mustafa,  Dafina Zeqiri, Ledri Vula, Rozana Radi, Gili, Elton Deda, Vlora Dumoshi, Ambra Meda e protagonistë të tjerë të ekranit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm