Befasishëm Tayna paralajmëron këngën e re që publikohet sot

By

Debutoi në skenën muzikore shqiptare me një këngë që në një kohë shumë të shkurtër, u shndërrua në një super hit.

“Columbiana” e reperes Tayna dhe reperit Don Phenom, ishte ndër këngët më të dëgjuara ndërsa ajo goditi edhe me këngën e saj të dytë, “Shqipe”.

E misioni i saj nuk ka përfunduar me kaq, pasi që befasishëm reperja ka paralajmëruar këngën e saj të re që publikohet këtë të shtune, rreth ora 18:00. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bmnom8vA04Z/?taken-by=tayna

Artikuj të ngjashëm