“Mos më bo nervoz palidhje”, Gresa përplaset me Andin (VIDEO)

By

Në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova, banorët janë zgjuar paksa të nervozuar sot, pas Prime-it të mbrëmshëm.

Një debat nisi mes Gresës dhe Andit.

Në fillim, Gresa i thotë Andit “mos më bo nervoz palidhje”, ndërsa Andi i thotë “mos je t’u bo hajgare”.

Për më shumë, ndiqeni diskutimin mes tyre:

Artikuj të ngjashëm