A i duhet ‘Shumë kohë’ Bennyt?! (Video)

By

Benjamin Ajrullahu është emri i cili u bë i njohur nga program i talenteve ‘The Voice of Albania’.

Pas prezencës aty, këngëtari tashmë ka bërë debutimin në skenë tonë muzikore. Ky projekt është punuar nga Zzap and Chriss në muzikë e në video nga Imagine Films.

Kënga mban emrin ‘Shumë kohë’, por që mesa duket nuk do i duhet dhe aq kohë për të marrë vëmendje pasiqë reagimi i parë duket të jetë pozitiv./Prive.al

Artikuj të ngjashëm