Mos humbisni bashkëpunimin më të ri të Loredanës

By

Pas bashkëpunimit të fundit me reperin Zuna, “Du bist mein” që numëron mbi 23 klikim ne Youtube, Loredana ka lansuar një këngë të re.

Edhe kësaj radhe ajo erdhi me një bashkëpunim të ri.

KC Rebell dhe Summer Cem në bashkëpunim me Loredanën publikuan bashkëpunimin me titull, “GEH DEIN WEG”.

Mos e humbisni këngën e re në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm