Fero tregon pse këngën e fundit e titulloi “2PAC”

By

Së fundmi reperi ka lansuar një projekt të ri të titulluar “2PAC”, në ditëlindjen e tij.
Mirëpo ka janë arsye më të thellë prapa këtij titulli, të cilën artisti e ndau me ndjekësit e tij në Instagram.

Tupac Shakur mbetet për të një nga legjendat e repit, dhe është artisti i parë që e ka dëgjuar si fëmijë – e thotë që ai nuk do të harrohet kurrë, për këtë arsye kjo këngë quhet “2PAC”.

“Faleminderit kejtve per suportin .. Sa per me jau cek .. Une jom fansi ma i zjarrt I Tupac it .. e ket muzik kom dasht me titullu me emrin e tij ….. @2pac u will never be forgotten … Muzika e par qe e kom ngu Rap .. Tupac – Changes … Prej qatyhit ka fillu gjithçka,” shkruan ai në postimin e tij në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm