Mos humbisni bashkëpunimin e ri nga Noizy

By

Noizy po vazhdon të jetë shumë produktiv në sjelljen e materialeve të reja muzikore.

Ai së fundmi realizoi edhe një bashkëpunim me artistin, Denk.

Kënga e re titullohet “Anderr” dhe shënon edhe këngën debutuese të artistit, Denk.

“Anderr” të plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm