Sa para fitoi Noizy gjatë verës?!

By

Reperi Noizy është ndër artistët më produktiv të skenës muzikore shqiptare. Klipe të një pas njëshme të gjitha shumë të suksesshme në rrjetin e shpërndarjes së video-ve YouTube.

Këtë vit, Rigelsi ka sjellur shumë bashkëpunime por që përpos klikimeve, edhe koncertet kanë qenë të shumta për të.

Flitet që vetëm gjatë sezonit të nxehtë nga perfomancat e tij ka fituar 125 mijë euro.

Noizy është një ndër artistët që ka edhe një numër të madh fansash të cilët çdo ditë bëjnë postime dhe dhurata interesante për reperin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm