A po sjell Dafina Zeqiri trend të ri të thonjve?

By

Pjesë e punës së një artisti, është edhe shfaqja e kreativitetit edhe në pamjen e jashtme, me model flokësh, veshje jo te zakonta, grim më interesant po edhe në detajet me të vogla sic është kurimi i thonjve.

Për prezencën e saj në skenën tonë gjithnjë me projekte të reja, Dafina duhet të ketë dicka ku mbështetet dhe frymëzohet që të mbajë këtë tempo.

Ajo si duket e ka bërë këtë në pjesën me të afërt të trupit të saj, në thonj.

Ajo postoi një fotografi në Instastory ku debutoi manikyrin e saj më të ri, thonj të gjatë formë ovale ngjyrë të bardhë me thënie frymëzueze. Në postim ajo shkruan Inspiro për tu inspiruar, duke nënkuptuar që një proces i tillë është ciklik.

Ky është një model jo shumë shpesh i parë mirëpo Prive ju sjell edhe modele tjera thonjsh ku ju mund të fryëmzoheni, që në vizitën e radhës tek estetistja të provoni diçka komplet të re!

Image result for nail with quotesImage result for nail with quotes

Image result for nail polish nails quotes

 

Image result for nails with quotes

Artikuj të ngjashëm