Si Jessica Rabbit: Zaimina Vasjari ngjanë me personazhin seksi të filmave të animuar (FOTO)

By

Jessica Rabbit është emri i njërit prej personazheve më të famshme në botën e kinematografisë së animuar.

Bukuroshja e filmave vizatimorë, e njohur si karakter fiktiv në filmin e animuar “Who Framed Roger Rabbit“, e ka dashurinë e të gjithë adhuruesve të këtyre filmave.

Image result for jessica rabbit

Dhe jo pak vajza në botë kanë provuar që ta imitojnë figurën e saj, që është mishërim i bukurisë dhe sensualitetit në një pamje të vetme.

E ndër to kësaj here, është Zaimina Vasjari – këngëtarja shqiptare që ka veshur fustanin ikonik të Rabbit.

I kuq, korset dhe me një të hapur gjigante te këmba, është edhe fustani i Zaiminës, të cilin ajo e ka prezantuar përmes një fotografie që ka publikuar në profilin e saj ne Instagram këtë të enjte. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm