Mos e humbisni urimin special të Leonitës për ditëlindjen e Granitit (FOTO)

By

Urimi më i veçantë për ditëlindjen e Granit Xhakës, erdhi nga bashkëshortja e tij Leonita.

Ajo hyri në Instagram për të postuar disa fotografi me yllin e futbollit dhe për t’i treguar se sa shumë e do.

“Gëzuar ditëlindjen për qenien më të mahnitshme njerëzore, të ndershme dhe modest në të gjithë botën. Faleminderit që më bën më të lumturën dhe më bën të qesh çdo ditë. Falënderoj Zotin për ty çdo ditë. Të duam përgjithmonë”, ka shkruar ajo.

Graniti dhe Leonita janë në pritje për t’u bërë prindër.

Leonita është në javët e fundit të shtatzënisë dhe shumë shpejt sjell në jetë fëmijën, gjinia e të cilit nuk dihet akoma./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm