Rikthehet Flori Mumajesi: Paralajmëron 2 këngë të reja

By

Ka kohë që kur e kemi dëgjuar me materiale të reja, e të jemi të sinqertë na ka munguar shumë, është pra këngëtari dhe producenti i famshëm Flori Mumajesi.

Me sa duket gjersa ne kemi qenë duke pritur, këngëtari ka qenë duke punuar pa pushim për të sjellur jo një, por dy projekte të reja muzikore.

View this post on Instagram

🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔 THJESHT TE DU? APO MBAROJ?

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

E se cila do të publikohet? Këtë këngëtari ju ka lënë fansave të tij që të vendosin.

Ai përmes një postimi në Instagram ka bërë të ditur se ka dy këngë të gatshme të titulluara, “Thjesht të du” dhe “Mbaroi” dhe më pas ka postuar edhe nga një insert nga të dyja dhe ka kërkuar nga fansat që të vendosin se cila duhet të lansohet.

Ndëgjoni pjesë nga këto dy këngë më poshtë./Prive.al

View this post on Instagram

THJESHT TE DU♥️

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi) on

 

Artikuj të ngjashëm