Kështu duket Kiara Tito ujë e sapun (VIDEO)

By

Kjo mbase mund të jetë hera e parë që Kiara Tito, del publikisht ujë e sapun.

Prezantuesja e njohur shqiptare, e përfolur për një lidhje me Butrint Imerin, ka hapur një kanal në YouTube për të dhënë këshilla për të gjithë ata që e ndjekin.

Sot, Kiara ka vendosur t’ju tregojë fansave se si e realizon një make-up kur shkon në ahengje apo kur bën fotografi për t’i postuar në Instagram.

Videoja e mëposhtme, shfaq Kiarën ujë dhe sapun e më pas edhe me një make-up pa ndihmën e një profesionisti.

Shikojeni videon dhe mbase mund të mësoheni të grimoheni, për ato që nuk dinë ende./Prive.al

Artikuj të ngjashëm