Remzie Osmani shkëlqen përkrah bashkëshortit

By

Është një ndër këngëtaret me bagazh të madh të viteve në skenë por duket që Remzie Osmani po përshtëtet mjaft mirë edhe me trendet e fundit.

Ajo është një prej artisteve më aktive në rrjete sociale ku shpesh ndan momente nga jeta e saj, qoftë ajo e karrierës apo edhe private.

E një imazh i fundit i postuar nga këngëtarja e njohur ka tërhequr mjaft vëmendjen e ndjekësve në rrjete sociale.

Në një selfie përkrah bashëshortit të saj, Remzija ka shkëlqyer duke dëshmuar që vitet thjesht janë numra dhe gjërat për dyshen nuk është që kanë ndryshuar shumë ndër vite.

Imazhi i mëposhtëm flet vetë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm