Çka do të shihni sot në PRIVE?! (Video)

By

Episodi më i ri i Prive sot fillon me intervistën e parë të Nora Istrefit pas lindjes së vajzës së saj.  Po ashtu do të ndiqni premierë videoklipin më të ri të Fjolla Morinës.

Përpos Fjollës, edhe Yll Limani sot në Prive publikon këngën e tij më të re ‘Emrin ma ke thirr’.

Gold AG është pjesë e këtij edicioni dhe flet për shumë gjëra, ndër to edhe  për një projekt të ri që do bëj jashtë muzikës.

Ardian Bujupi shumë shpejt sjell ‘A po don me’ e përpos kësaj kënge ka një surprizë.

Por jo vetëm, sonte në ora 19.00 do të ndiqni edhe intervista me artistë të tjerë e lajme për yjet e skenës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm