Mos e humbisni super-klipin e Bebe Rexhës i cili sapo doli (VIDEO)

By

Bebe Rexha ka publikuar projektin e ri të paralajmëruar javë më parë.

“Last Hurrah” quhet kënga e cila sapo u lëshua në youtube.

Në klip, Bebe shfaqet si engjëll, puthet me një femër dhe në shtrat me një prift para të cilit u rrëfye.

Mos e humbisni këtë super-klip të cilin mund ta shihni më poshtë./Prive.al  

Artikuj të ngjashëm