Jonida Maliqi, e bukur edhe në paparazzi (FOTO)

By

Jo gjithmonë fotografitë e realizuara nga përndjekësit e tyre, u dalin të bukura.

Këtë e kemi përjetuar gjithsecili edhepse nuk jemi të famshëm, kur miqtë tanë publikonin e na bëbin tag në fotografitë spontane, ku dukeshim si mos më keq.

Por kjo nuk vlen për këngëtaren Jonida Maliqi, e cila sapo ka nisur pushimet me djalin e saj.

Këngëtaren e kanë kapur në një fotografi pa dijeninë e saj, por ajo prapë shkëlqen në bikine.

U përfol se Jonida u nda nga bashkëshorti i saj Gent Prizreni, dhe kjo po duket qartë, ngase në pushime ka shkuar e vetme.

Nga fotografia që ajo vet ka publikuar në Instagram, duket mjaft në formë, edhe pe nga Korriku ka treguar se është futur në një dietë.

Ajo po ashtu, ka kohë që është larguar nga muzika për t’iu përkushtuar modës, pasi që në Tiranë edhe zotëron një biznes që shet veshje të markave të njohura botërore. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm