Çka po paralajmëron Tuna?

By

U bë një kohë prej kur Tuna Sejdi ka sjellur një projekt muzikor.

Ardhja në jetë e Tianit dhe gjithë obligimet që sjell epiteti i nënës kanë bërë që Tuna të pasivizohet.

Por, jo edhe për shumë gjatë!

Më në fund, rikthimi i shumëpritur është gati.

Këtë e ka lënë të kuptohet vetë këngëtarja përmes një vargu fotografish që paralajmërojnë diçka të re.

Ndonëse është rezervuar në detaje mbi emrin e projektit apo datën e lansimit, jo zyrtarisht, thuhet që kënga e re e Tunës do dalë brenda dy javësh. /Prive.al

⌛️

A post shared by Tuna Sejdi (@tunasejdi) on

Artikuj të ngjashëm