Prive Paparazzi: BimBimma në pasdite me familjen

By

Muaj më parë, reperi Bim Bimma u bë baba për të parën herë.

Fjolla, partnerja e reperit solli në jetë një djalë por gjithë këtë periudhë, dyshja janë treguar hermetik.

Në rrjete sociale, nuk kanë postuar foto të djalit, sidoqoftë, Prive.al ka arritur të kapë një portret familjar.

Bim Bimma, pasdite, me djalin, partneren dhe dy qentë ka shijuar kohën me diell në hapësirat e kampusit universitar.

Prive.al ju sjell më poshtë fotografitë. /Prive.al
Artikuj të ngjashëm