Mos e humbisni sonte: Loredana në një intervistë ekskluzive me Alaudin Hamitin

By

Artistja më e komentuar e pa dyshim më e suksesshmja e kohëve të fundit, Loredana, për gjithçka në lidhje me emrin e saj flet pak.

Intervistat, sidomos për një media shqiptare kanë qenë shumë të rralla dhe mund të numërohen me gishtat e njërës dorë.

Sidoqoftë, heshtjen do ta thyejë rep-artistja të Hënën që po vjen.

Në një intervistë ekskluzive për Alaudin Hamitin, në NIN të Klan kosova, Lori do të flasë për shumëçka, nga jeta private tek ajo profesionale.

A ndodhi realisht ndarja me Mozzik, si fshehu shtatzëninë nga menaxhmenti, çfarë mendon për këngën “Dhelpër dinake”, zbulojini sonte në një intervistë të pacensuruar në NIN me Alaudin Hamitin nga ora 21:30 në Klan Kosova. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm