Bleona Qereti më aktive se asnjëherë, paralajmëron këngë me histori personale (VIDEO)

By

Këngëtarja Bleona Qereti, përfundimisht i është kthyer muzikës dhe është më aktive se asnjëherë më parë.

Qereti që muajin e kaluar langoi këngën “Wicked Love”, tani është në përgatitje të projektit të saj të dytë me videoklip e ka paralajmëruar se kënga do të ketë histori personale.

E veshur në një kostum transparent në ngjyrë të artë, Bleona ka zbuluar pamjen e parë që do ketë në këtë klip përderisa ka treguar se do ta publikojë këtë javë.

“I don’t need your love”, do të quhet kënga e saj,  ndërsa Bleona shkruan se secili prej nesh kemi qenë të paktën njëherë në jetë.

“Kënga do të publikohet këtë javë dhe është një histori shumë personale e imja dhe e ndjeje se secili prej nesh kemi qenë në këtë pikë një herë në jetën tonë. Mezi pres që ta dëgjoni”, ka shkruar Bleona. /Prive.al

View this post on Instagram

“I don t need your love” 🎶& 🎬will come out this week.It Is a very personal record and story for me, and I feel that each and everyone of us, have been here at some point in our lives. I can’t wait for you to hear it. * * * * * * * * Thank you to all of my amazing team: @fedevind @robknox_ @philtanmusic @sing_mastering_atl @westlakestudios @jeffreykellydp #SamiLeka @nazelikodj @sunset_edit @sunseteditla @marjanmalakpour @clydehairgod @justinjacksonhair @gregoryarlt @jyoung.777 @paulkirklandofficial @andreabasilejesus @sinaaii @lsodesigns @jolene.b.nails @atsukokudolatex @agentprovocateur @theresidencyexperience @kaiminofficial @mike_perfetuo @mattperfetuo ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

A post shared by Bleona (@bleona) on

 

Artikuj të ngjashëm