Anjeza Shahini ndahet nga burri? (VIDEO)

By

Ka disa ditë që në media qarkullon lajmi se Anjeza Shahini është ndarë nga bashkëshorti i saj me të cilin ka edhe fëmijë.

Prive u interesua për këtë lajm dhe ka marrë informacione.

Në videon e mëposhtme mund ta kuptoni se çka të vërtetë rreth kësaj martese.

Artikuj të ngjashëm