Lamtumirë Miley Cyrus! Liam Hemsworth konfirmon romancën e re

By

Miley Cyrus dhe aktori australian janë në proces divorcimi.

E ky fakt nuk e ndal Liam që të vazhdojë jetën e tij dhe të filloj një romancë të re.

Liam Hemsworth dhe Gabriella Brooks u panë duke u puthur në plazh në Byron Bay në Australi javën e kaluar, siç shihet në fotot e postuara nga revista lokale New Idea. Ajo kishte veshur një bikini me shirita të kuq dhe të bardhë.

Image result for liam hemsworth kissing gabriella brooks

Ylli i Hunger Games dhe ishi i ti Miley Cyrus, e cila mbush sot 30 vjet, dhe modelja 23-vjeçare kishte nxitur thashetheme për një romancë në mesin e dhjetorit pasi ata ishin fotografuar në një vend dreke me prindërit e tij në Bayon Bay.

Image result for liam hemsworth gabriella brooks

Artikuj të ngjashëm