‘MORPHINE’ E ERGI DINIT!

By

Fituesi i X Factor 3 ka promovuar klipin e tij të parë që nga ky spektakël.

Ndryshe nga fituesit e kaluar që e kanë promovuar në skenën ku e nisën Dini shfaqet direkt e me videoklip.

‘Morphine’ është titulluar ky projekt që është kënduar shumë në theks Kosove.

Si iu duket kënga e parë dhe zgjedhja e tij për tekstin?!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm