Xhensila tregon për çfarë është nevrikosur me Besin

By

Mysafirja e radhës në emisionin NIN në Klan Kosova pak ditë më parë, ka qenë Xhensila Myrtezaj.

Këngëtarja foli shumë gjëra gjatë emisionit duke nisur nga jeta e saj personale me Besin dhe vajzën, e deri tek karriera muzikore.

Në rubrikën “Haje ose Thuaje”, artistja u detyrua të tregojë për çfarë është nevrikosur më shumë me bashkëshortin e saj.

Xhensila tha se ishte momenti kur komediani shqiptar i hëngri kosat e vajzës e saj së tyre, gjatë karantinës.

Artikuj të ngjashëm