Meda dhe Mateus Frroku i këndojnë dashurisë

By

Muzika shqiptare u pasurua edhe me një tjetër bashkëpunim.

Kësaj here vjen Meda me Mateus Frrokun në një këngë të re.

Bashkëpunimi mban titullin “Dashnia jeme” dhe vjen e shoqëruar me videoklip.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm