A e do Klajdi Haruni gruan të virgjër? – Ja si përgjigjet ai

By

Pas Brunos, 60 sekondat e emisionit Prive, këtë të shtunë që kaloi iu rezervuan Klajdit – bashkëpunëtorit të tij.

Këngëtari shumë i dashur nga publiku shqiptar, tregoi disa gjëra interesante rreth vetes në mesin e tyre edhe nëse e do gruan të virgjër.

Por, çfarë nuk do të falte Klajdi, pse vishet gjithmonë me të zeza, a sheh ëndrra erotike dhe të tjera gjëra, i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm