Drama familjare bëhet publike: Offset i kërkon reperes Cardi B t’i rikthehet

By

Reperi i famshëm amerikan Offset, e do familjen e tij prapa.

27 vjeçari e ka publikuar në Instagramin e tij një video të premten mbrëma, në ditëlindjene tij, duke i kërkuar ish gruas së tij, reperes Cardi B falje dhe i ka kërkuar qëtë kthehet me të sërish.

“Kammarrë pjesë në një aktivitet në të cilin s’është dashur të isha dhe kërkoj falje”, ka thënë Offset me lot në sy. “E di se çfarë po them? Kërkoj falje që ta theva zemrën,që u bëra egoist dhe që isha një bashkëshort krejt lëmsh”.

IshteCardi B ajo që javën e kaluar, dha lajmin se çifti janë ndarë, duke thënë se gjërats’kanë qenë mirë në mes tyre për një kohë të gjatë.

Image result for cardi b

Mëpas reperi e ka përmendur edhe vajzën e çiftit, Kulture, duke i thënë se dëshiron që t’i kalojë krishtlindjet me të kësaj here.

“Duaqë ta kaloj tërë jetën time me ty. Kërkoj falje dhe më vjen keq për atë që takam bërë. Nuk kam bërë seks me atë vajzë, të dua dhe shpresoj të më falësh. Dëshira ime e ditëlindjes është që të ju kem juve prapë”, ka thënë ai.

Artikuj të ngjashëm