Monika Salihu tregon për çka i ka rënë pishman (VIDEO)

By

Monika Salihu po rikthehet në muzikë pas një kohe shumë të gjatë.

Para se ta shohim me projekte muzikore, këngëtarja që dikush ishte shumë IN, iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive.

Ajo tregon për çka i ka rënë pishman, kujton kohën kur është përplasur fizikisht në një diskotekë dhe ngacmon pak për marrëdhëniet intime me burrin.

Ndiqni videon e plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm