Rina vjen ndryshe në klipin e ri (VIDEO)

By

“Aver” kënga e re nga albumi i Rina Balaj është publikuar për publikun shqiptar.

Për tekstin dhe melodinë e këngës është përkujdesur vet artistja, ndërsa protagonist kryesor në videoklip është Andi Artani.

Ndryshe, Rina ka zbuluar se albumi i saj “Balerina” do të publikohet me 9 nëntor.

Më poshtë mund ta shikoni këngën të plotë këngën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm