GentFatali largohet nga Authentic?!

By

Reperi Gent Fatali vitin e kaluar solli dy këngë mjaft të pëlqyera “Çka don ajo” (ft. Capital T) dhe “I ka krejt”.

Kjo e fundit ka regjistruar mbi 400 mijë shikimeve. Produksionet e fundit muzikore të Gentit mbanin logon e Authentic por mesa duket diçka ndryshuar.

Prive mëson se Genti ka disa muaj që ka përfunduar kontratën me këtë kompani muzikore e që tani e tutje do të vazhdoj si i pavaruar.

Kënga e parë pas kësaj që ndodhi pritet të publikohet shumë shpejt./Prive

Artikuj të ngjashëm