Ja cfarë surprize e priti në shtëpi Afërdita Paqaradën!

By

Eshtë kjo ish missi i Kosovës,në vitin 1994, modelja si dhe tani dizenjatorja e modes Afërdita Paqarada, ajo e cila për ditë e ditëlindjes së saj u befasua pikërisht nga dy fëmijët e saj, Arti dhe Arba.

Këta të fundit duket se për surprizën e tyre  janë përkujdestur deri në detaje, si dhe janë munduar që tërë kreativitetin e tyre ta shpalosin në të.

Me ca dokorime të bërë nga këta të fundit kanë arritur që nënës së tyre t’ia dhurojnë surprizën më të mirë ndonjëherë, sic edhe Afërdita është shprehur.

‘Befasia me e kendshme. Love you Art&Arba. Fëmijët e mi janë të mrekullueshëm’ – shkruan vet ajo./Prive.al/

aferdita

 

Artikuj të ngjashëm