Monika Lubonja veshi këmishën e Ledrit dhe ky është reagimi i Sara Hoxhës

By

Një Prime para këtij që ishte këtë të premte, Ledri ishte brenda shtëpisë më të famshme të momentin “Big Brother VIP”.

Në një moment gjatë natës. Monika Lubonja i mori këmishën Ledrit dhe nuk ia ktheu më.

Gjatë Prime të kësaj të premte, ajo u shfaq e veshur po me atë këmishë në mbrëmjen e madhe.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Sara duket se e ka parë dhe bëri një reagim shumë të lezetshëm në llogarinë e saj në Instagram.

Duke qenë se ajo shpeshherë vesh rrobat e babait të vajzës së saj, në një postim shkroi: “Monika po më vjedh stilin?”.

Më poshtë postimi i saj i plotë. /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm