Aida Doci ka gati dy befasi në muajin e Ramazanit (VIDEO)

By

Së fundmi e ftuar në Prive ishte këngëtarja e dashur Aida Doci.

Ajo foli për agjërimin gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit si dhe zbuloi se ka dy befasi për ndjekësit e saj gjatë këtij muaji, – ajo ka gati dy ilahi që njëra do të publikohet brenda ditëve të para dhe tjetra gjatë ditëve tjera të Ramazanit.

Ndiqni të plotë intervistën e saj në materialin e mëposhtëm të përgatitur nga Prive. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm