Kush duket më bukur me veshjen e njëjtë, Kim Kardashian apo Fjolla Morina?

By

Kur Kim Kardashian dha lajmin se ajo ka kaluar provimin e jurisprudencës dhe është një hap më afër ëndrrës së saj të qënit një avokate, ajo ndau një postim në llogarinë e saj në Instagram.

Manjatja e bukurisë shihet e veshur me një kostum të kaltër mbretërore dhe flokët e mbledhur pas në një topuz.

Pak ditë më vonë, edhe Fjolla Morina u shfaq po me të njejtë veshje teksa ishte bërë gati për të dalë të premten.

Kush mendoni se duket më bukur? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm