Momenti qesharak kur Mikullovci imitonte Veselin që shkaktoi shumë të qeshura në Kuvend

By

Sot në orët e para të mëngjesit, ka ndërruar jetë aktori i madh Adem Mikullovci.

Mikullovci gjatë viteve 2017-2019 ishte deputet në Kuvendin e Kosovës në Grupin Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje.

Në shumë momente ai edhe ka bërë të qeshin një Kuvend të tërë me ironinë dhe satirën e tij.

Ishte momenti kur ai mori fjalën dhe filloi të imitonte kryetarin e atëhershëm të Kuvendit, Kadri Veselin.

Më poshtë videoja e plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm